Účetní pohotovost

Podpoříme vás při krizových situacích v účetnictví.

  • Onemocněla Vám náhle účetní?
  • Potřebujete dočasně podpořit novou nastupující účetní?
  • Blíží se termíny a máte pocit, že nestíháte?
  • Trápí Vás nesoulad v účetnictví a nemůžete odhalit chybu?
  • Chcete se před auditem ujistit, že máte vše v pořádku?
  • Nejste si jisti legislativou?

Nechte to na nás.

Chápeme, že termín je termín a současně víme, že práce s lidmi není mnohdy snadná. Rozumíme účetním a umíme jim dodat pocit jistoty. Jistota znamená méně stresu, méně stresu zase spokojené účetní.

Pokud stojíte před jedním ze zmiňovaných problémů, jsme schopni je za Vás kompletně vyřešit. Poradíme si s časovou tísní i personálními problémy. Zajistíme náhradu za Vaši účetní na potřebnou dobu, případně budeme k ruce nově zaškolované účetní, dokud zcela nezíská jistotu ve své práci. Nakupily se Vám doklady a nestíháte jejich zpracování? I s tím si umíme poradit. Již více než 9 let pracujeme se softwarem HELIOS Orange, který dobře známe a rádi Vám předáme postřehy, jak v něm pracovat efektivněji. Totéž zvládáme v softwaru Pohoda. Víme, jak se systémem operovat napříč širokou škálou podnikání – od služeb až po výrobu, tudíž službu uzpůsobíme na míru. Umíme Vás také naučit efektivní systém kontrol dokladů, který pomůže s přecházením problémům a snížením chybovosti.

Služba účetní pohotovosti je určena nejen pro nárazové využití, ale v případě zájmu jsme schopni zajistit i dlouhodobou podporu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vás vyslechneme, zodpovíme veškeré otázky a společně nalezneme optimální řešení.

Kontakt:
Bc. Petr Jelínek
tel.: +420 733 537 547
email: jelinek@smdata.cz

smdata.cz » Naše služby » Účetní pohotovost